AVE AIR

Lietajte bezpečne, lietajte s nami.

Produktová rada - AVE skyLine

Kontroly prenosových zariadení - elektrické vedenia, potrubia a pod.
Fotogrametrické lety / video lety / prenosové lety / inšpekčné lety / hliadkové lety. Úlohy vykonávané za účelom získania materiálov, ako sú letecké fotografie / letecké videá / priestorové zobrazovanie objektov a iných udalostí.

LETECKÉ SNÍMKOVANIE

Združená kontrola nadzemných elektrických vedení a potrubných stavieb.

ŠPIČKOVÉ VYBAVENIE

Vrtuľník počas snímacieho letu využíva senzory, podľa potrieb zákazníkov. Okrem presnej navigácie GPS, snímača polohy v priestore IMU, termokamery; využívame aj LiDAR a 100 Mpix kameru.

LiDAR

Tento bezkontaktne zachytáva milióny dátových bodov pomocou laserovej infračervenej technológie, ktorá vytvára detailné 3D obrázky v priebehu niekoľkých minút. Obrázky obsahujú milióny 3D dátových bodov, známych ako mračno bodov.

RGB Kamery

 Zvyčajne sa počas letu jeden objektív pozerá dopredu, zatiaľ čo druhý sa pozerá dozadu, takže je možné získať obojsmerný obraz konštrukcií stĺpov vysokého napätia. Tento druh fotografií sa používa na vizuálnu kontrolu.

Bezkonkurenčný Software 

Okrem systému a zariadení na zber RGB, laserových, multispektrálnych, infračervených a i. dát máme k dispozícii software, ktorý sa používame na vytvorenie databáz dát pre efektívnu kontrolu, modelovanie a predikciu chybovosti vedení vysokého napätia.SME EFEKTÍVNI

Spoločnosť AVE AIR s.r.o., poskytovateľ špeciálnych leteckých prác (kontrola VN , VVN , letecké čistenie lesných porastov a pod.) podľa noriem EASA v (SPO HR) ponúka vykonávanie leteckej diagnostiky vedení vysokého napätia pomocou spoľahlivej leteckej techniky a hardwarového i softwarového riešenia, ktoré je overené na viac ako 1.6 mil km v 10 krajinách Európy.
Sme efektívni kvôli individuálnemu prístupu, flexibilite a využití najmodernejšej no vďaka veľkému objemu vykonaných kontrol i overenej technológie.